Markalar

Pathe Soft

Pathe Soft

Bünyesinde, yazılım sektörünün ana ve bir çok alt kolunun bulunduğu markaları ile yıllardır bünyesinde bulunduran Pathe Soft. İlkeli, Profesyonel ve Güvenle 10 yılın üzerindeki tecrübesi ile sizlere, değerli işletmelere hizmet vermeye değer katmaya devam etmektedir.
Fleksite

Fleksite

400 den fazla işletmenin web sitesini/uygulamasını geliştirdik. Hedef kitlenize web siteniz ile ulaşmanızı sağlamak için çabalıyoruz. Sizi tam anlamıyla anlatan, yaptıklarınızı ve yapmak istediklerinizi müşterilerinize ileten web sitelerini kaliteli, modern, anlaşılabilir ve son teknolojilere uygun olarak üretiyoruz.
Lineticaret

Eticaret

E-ticaret sistemimizi paketler halinde satmak değil size uygun hale getirilmiş butik çözümler sunmaktır. E- ticaret ile ürünlerinizi tanıtmak ve satmak için size uygun siteler yaparak, sizi büyük kitlelere ulaştırıyoruz. Güvenli ve kolay alışveriş yapmak için size uygun platformu sunuyor ve hedeflerinize bir adım daha yaklaşmanızı sağlıyoruz.
SmartLine

SmartLine

Web tasarımı, eticaret, etahsilat, facebook uygulamaları, Google ve Facebook reklamları gibi bir çok gelişime açık online hizmet alabileceğiniz veya hizmet sunabileceğiniz web tabanlı uygulamaları birlikte planlayabilir ve yönetebiliriz.
Standarthost

Domain & Hosting

B2B İşletmeleri ihtiyaç duydukları Ürünlere/Hizmetlere kavuşmak için kurulan bir sistemdir. Bu yönüyle B2B şirketlerin tedarik pazarı işlevini görür. Birçok şirket internet üzerinden, mal ve hizmet üretim aşamasında ihtiyaç duydukları ürünlerini veya ara malların toptan satışlarını kolaylıkla yapabilme olanağına kavuşabilmektedirler.
Ne noksan?

Ne noksan?

B2B şirketlerin ihtiyaç duydukları maddelere kavuşmak için kurulan bir sistemdir. Bu yönüyle B2B şirketlerin tedarik pazarı işlevini görür. Birçok şirket internet üzerinden, mal ve hizmet üretim aşamasında ihtiyaç duydukları ürünlerini veya ara malların toptan satışlarını kolaylıkla yapabilme olanağına kavuşabilmektedirler.